Grupy wyczynowe

Competition

Kochamy tenis, uwielbiamy się go uczyć i nauczać. Wspieramy rozwój naszych zawodników od pierwszych kroków na korcie, aż po tenis zawodowy. Nasi wychowankowie są Mistrzami Polski w wielu kategoriach wiekowych, wygrywają turnieje międzynarodowe w skrzatach, młodzikach, kadetach i juniorach oraz zdobywają tytuły w turniejach zawodowych. W toku edukacji sportowej zawodnicy TenisWil swoją koncentrację, wytrwałość i sumienność, co niezmiernie przydaje się również poza kortem tenisowym. 

Trenerzy grupy wyczynowej to zróżnicowana kadra szkoleniowa łącząca wieloletnie doświadczenie z tenisa zawodowego, z entuzjazmem i żywiołowością młodych szkoleniowców wzbudzających zachwyt najmłodszych adeptów odbijania żółtej piłeczki. Jednolity system szkolenia sprawia, że każdy z trenerów jest świadom charakteru pracy pozostałych członków kadry. Dzięki temu nasi podopieczni czują komfort ciągłości nauki niezależnie od nauczyciela, z którym pracują jak i poziomu, na którym obecnie się znajdują. 

 

 

Michał i Filip walczyli o finał z Yaroslavem Shyrshkovem i Antonim Bartczakiem. Przegrali 3/6 0/6. 

Z tą samą parą Piotrek i Staś przegrali rundę wcześniej 2/6 2/6. 

Piotr w walce o ćwierćfinał przegrał z Filipem Bulskim 1/6 1/6

Lidia w pierwszym meczu pokonała Szyszkowską Antoninę 6/3 6/3. W drugiej rundzie przegrała z Alicją Strugacz 0/6 0/6. 

Lena przegrała w pierwszej rundzie z Amelią Adamską 5/7 1/6.

Szymon w pierwszej rundzie pokonał Antonio Carrerę Fetrasa 6/2 6/1. W drugiej rundzie przegrał z Kubą Marciniakiem 4/6 2/6. 

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.

Michał pokonał Piotra Frąckiewicza 6/3  6/1. W drugiej rundzie przegrał z Jarkiem Shyrskovem 4/6 0/6

Staś po niezwykle dramatycznych 2 godzinach uległ Andrzejowi Wcisło 2/6 3/6

Mateusz pokonał w pierwszej rundzie Artura Błaszczaka 6/2 6/1. W drugiej po zaciętej walce uległ Oliwierowi Kowzanowi (nr 9 PZT)  3/6 2/6. 

Filip w pierwszej rundzie walczył z Piotrem. Zwyciężył lepiej dysponowany Piotr 6/2 6/3. 

Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego

02-03.09.2023 

TenisWil

Grupy wyczynowe